Panel Comfort TW Accessories LED luminaires / Panels / Power Supply Panels / Power Supply DALI
Article no.: 719225
LED DRIVER 220-240V CC 2x850mA 20-50VDC DALI 2xCH SW available
Top Features
-
DALIControl signal
-
IP20Degree of protection (IP)
-
850mAOutput current range
-
YesDimming DALI
BILTON LEDON Technology Panel Comfort TW
Article 719225
The power supply can be used for a output voltage range of . Constant current 850 mA. The supply voltage of the power supply is 220 - 240 V and has a IP20 protection type and protection class III . Control signal DALI .
Dimensions (L x W x H): 215.0 mm x 70.0 mm x 31.0 mm
| Mechanical data | |
|---|---|
| Width | 70.0 mm |
| Length | 215.0 mm |
| Height | 31.0 mm |
| Model | dynamisch |
| Control signal | DALI |
| Suitable for outdoor use | nein |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Electrical data | |
|---|---|
| Protection class | III |
| Voltage type | AC |
| Control signal | DALI |
| Imput voltage range | 220 - 240 V |
| Output current range | 850 mA |
| Suitable for constant current | Yes |
| Suitable for constant voltage | nein |
| Dimming DALI | Yes |
| Packaging information | |
|---|---|
| EAN | 4250716949797 |
| Article no. | 719225 |
| Net weight | 238 g |
| Gross weight | 238 g |
| Net width | 70.0 mm |
| Net height | 31 mm |
| Net length | 215 mm |
| State of origin | AT |