Mounting plate for poller luminaire Accessories LED luminaires / Poller / Poller Mounting material
Article no.: 779091
BL mounting plate for concrete for bollard light anthracite available
Top Features
-
MontageplatteType of accessory
-
AnthraciteColour
Mounting plate for BL bollard for concrete surface anthracite RAL 7016
BILTON LEDON Technology Mounting plate for poller luminaire
Item 779091
The Mounting plate for poller luminaire has a surface in the color Anthracite and is easy to assemble.
Dimensions (L x W x H): 170.0 mm x 170.0 mm x 5.0 mm
| Mechanical data | |
|---|---|
| Width | 170.0 mm |
| Length | 170.0 mm |
| Height | 5.0 mm |
| Diameter | 170 mm |
| Colour | Anthracite |
| Type of accessory | Montageplatte |
| Accessory | Yes |
| Packaging information | |
|---|---|
| EAN | 4250716951738 |
| Article no. | 779091 |
| Customs tariff number | 94059900 |
| Net width | 170.0 mm |
| Net height | 170 mm |
| Net length | 5 mm |
| State of origin | CN |